Apie Mus

Klimosz tai laiko patikrintas šildymo technologijų prekių ženklas Lenkijoje ir Europoje. Bendrovė “Klimosz” yra vienas didžiausių kieto kuro Viadrus katilų ir automatinių smulkios anglies ir biomasės Klimosz katilų iš ketaus platintojų.

Bendrovė taip pat užsiima vadinamosios Žaliosios energijos šaltinių, būtent šilumos siurblių, saulės kolektorių ir šiuolaikinių biomasės katilų platinimu. Siūlomų prekių sąrašą papildo patvarūs, estetiški plieno šildytuvai "Quinn", kurie išsiskiria didesne nei konkurencingų gaminių galia šildytuvo ploto vienetui, vandens šildytuvai, akumuliaciniai konteineriai "Dražice", unikalūs kondensaciniai katilai VIADRUS NAOS bei olandų gamybos kondensaciniai katilai "Coopra", kurie skatina modernių technologijų ir atsinaujinančios energijos naudojimą šildymo proceso reikmėms.

Dinamiška ir apgalvota įmonės plėtra jau daugelį metu yra grindžiama geriausiai klientų poreikius atitinkančių komercinių pasiūlymų, apimančių aukščiausios kokybės produktus ir profesionalias techninės priežiūros paslaugas, teikimu. Bendrovės "Klimosz" poziciją rinkoje ir jos konkurencingumą taip pat sąlygoja naujoviška valdymo sistema ir platus paskirstymo tinklas Lenkijoje, kuriam priklauso daugiau kaip 500 įmonių, kurias aptarnauja didmeninių filialų tinklas ir pardavimų skyriai visoje Europoje.

Be to, įmonės savininkai Božena ir Miroslavas Klimošas nuolat remia vietinius labdaros ir kultūros renginius ir yra žinomi kaip pietų Silezijos regiono meno globėjai.