Granulių degiklio komplektas, skirtas katilams KLIMOSZ WALLY, VIADRUS HERCULES U22, HERCULES U22 BASIC

Granulių degiklio komplektas pritaikytas  modifikuoti katilus KLIMOSZ WALLY, VIADRUS HERCULES U22, HERCULES U22 BASIC ir katilus KLIMOSZ į granulių katilus.

Tinkami kurai:

Privalumai

Dėl granulių degiklio komplekto kuras į katilą tiekiamas automatiškai, katilas užsikuria ir gęsta savaime. Tai puikus sprendimas asmenims, kurie šiuo metu neturi pakankamai lėšų granulių katilui įsigyti. Tuomet pirmiausiai galima įsigyti patikimą ir per daugelį metų patikrintą katilą su degimo kamera KLIMOSZ WALLY, VIADRUS HERCULES U22 arba HERCULES U22 BASIC, o vėliau, po kurio laiko, įsigyti granulių degiklio komplektą ir naudoti katilą kaip automatinį katilą su granulių degikliu. Be to, apatines dureles su įmontuotu granulių degikliu galima pakeisti į ištisines dureles, kad bet kuriuo metu būtų galima kūrenti katilą bet kokiu kietuoju kuru (malkomis, koks, anglų mišiniu ir kt.).

Į komplektą, skirtą katilui modifikuoti, įeina:  

  • Automatiškai užsidegantis granulių degiklis;
  • Apatinės katilo durelės Hercules U22 su granulių degikliui įrengti skirta ertme;
  • Granulių degiklio montavimo flanšas;
  • Katilo efektyvumą didinančios ugniai atsparios molio plokštės;
  • 300dm3 kuro rezervuaras;
  • Katilo ir šilumos instaliacijos veikimo reguliatorius.

Techninė specifikacija

Katilas valdomas paprastu ir intuityviu reguliatoriumi. Reguliatorius KLIMOSZ BASIC  reguliuoja šildymo sistemos ir šilto vandens siurblio veikimą, pamaišymo vožtuvo pavarą, jis skirtas naudoti kartu su patalpų termostatu, galima papildomai prijungti GSM ir ETHERNET modulius. Reguliatorius skirtas veikti oro temperatūros režimu.